Vind hier echt goede prijzen!   🥰 HYGGE-UITVERKOOP 🥰   Bespaar tot wel 67%

Cotton Kings

Cotton 8/4

Super Fine 100% Katoen

Bespaar 2,95 € 2,95 €

Levering 2-5 werkdagen

Verzendkosten vanaf 6,49 €Gratis verzending vanaf 79,00 €

Wij scoren een Uitstekend op Trustpilot

LET OP! Dit product verdwijnt uit het assortiment. Sla je slag voordat het te laat is!

Details over het garen

  • Merk:
    Cotton Kings
  • Samenstelling:
    100% katoen
  • Gewicht:
    50 g
  • Lengte:
    170 m
  • Garengroep:
    Super Fine
  • Aanbevolen breinaald:
    2,5 - 3,5mm
  • Stekenverhouding:
    10 x 10 cm = 27 steken x 36 naalden
  • Aanbevolen haaknaald:
    2,5 - 3,5mm
  • Wasvoorschrift:
    Machinewasbaar tot op 40ºC / Vermijd gebruik van droger / Kan worden gestreken op een lage temperatuur
  • Hashtag:
    #hobbiicotton84

Cotton Kings 8/4 is geproduceerd van 100% zuivere en fijne katoen en is verkrijgbaar in vele, mooie, frisse kleuren. De looplengte is 170 meter en is geschikt voor naald 2,5 - 3,5 mm.

Cotton 8/4 is geschikt voor alle brei- en haakprojecten, die je maar kunt bedenken. Van baby- en zomerkleding, tot handdoeken, interieur, vaatdoeken, knuffels en plaids. 

Net als alle 100% katoenen garen kan het in de wasmachine worden gewassen, en verdraagt het ook kookwas. Dit is in het bijzonder belangrijk als het garen wordt gebruikt voor vaatdoeken, handdoeken, e.d. Op de banderol bevelen we 40°C aam, maar dat is uitsluitend omdat de warmte de kleuren kan laten vervagen.

Dit garen is OEKO-TEX gecertificeerd (nr 2076-311). Meer informatie over dit certificaat kun je vinden via : https://www.oeko-tex.com/en/.

Vind hier patronen voor dit artikel: Patronen (245)

Arjanne Van wijngaarden

Super fijn garen om leuke dingen mee te haken zoals pannenlappen onderzetters ,vaatdoekjes en wat ger leukste is dat ik iedereen weer blij maak met een leuk cadeautje ♡


Aranka

Mooi garen, voelt zacht en haakt heel fijn weg. Is wel iets dunner dan ander 8/4 garen wat ik in Nederland in de wolwinkel koop, heeft ook meer meters op een bol.


Elly

Alweer een geweldig product om mee te haken. Knuffels, babyslofjes, pannenlappen en nog veel meer mee gemaakt. Ik ben ook helemaal weg van jullie patroontjes.


Erna la Heijne

Mooie zomertopjes gehaakt met Cotton Kings. Voelen super aan, heerlijk om dragen en mooie zachte kleuren.
En een super bediening wat betreft levering.


Suzanne

Heel erg mooie katoen. Het voelt zacht aan en de keus uit veel verschillende kleuren maakt het bestellen tot een feestje!


Schrijf een beoordeling

Deze website wordt beschermd door reCAPTCHA en het privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.

Het product is toegevoegd aan het winkelwagentje!
Bekijken