Patroondetails
-
- Type:
- Haken
-
- Moeilijkheidsgraad:
- Gemiddeld
-
- Ontwerper:
- K.A.M.E. Crochet
-
- Patroonnr.:
- 1075-251-5956
Be Your Own Star - Sjaal
AFMETINGEN
Voor blokken:
67 cm lang, 143 cm breed
Na blokken:
75 cm lang, 174 cm breed
PATROONINFORMATIE
Deze prachtige sjaal met structuur en een unieke en moderne uitstraling, is een goede manier om te laten zien wie je bent.
Deze sjaal representeert iedereen, omdat iedereen uniek is en van jezelf houden heel belangrijk voor je mentale gezondheid is. We zijn tenslotte allemaal sterren aan het firmament!
Je gaat heel veel verschillende steken haken, dus ik ben er zeker van dat je veel plezier gaat hebben en ik verzeker je dat je je niet gaat vervelen!
Hier kunt u alles kopen wat voor dit patroon dient te worden gebruikt.
−%Lizzy Vrancken
Geweldig leuk om doen , echt wel een aanrader , supermooi resultaat en heel goede uiteenzetting van het haakpatroon met illustraties , zeker ook heel mooie kleurencombi van het garen , een echte streling voor het oog , ikzelf heb bijna deel 2 klaar ( door tijdsgebrek ben nog werkende ) , ben er wel nu al heel héél blij mee , zeker DOEN zou ik meegeven !
Mia
Mooie garen en mooi patroon met afwisseling van verschillende steken. Duidelijke beschrijving en goede foto' voor als je het even niet 'ziet'. Hoewel mijn proeflapje klopte, is de 'one size fits all' aan de kleine kant voor mij. Gelukkig had ik genoeg garen over om een paar toeren extra te haken zodat de maat nu meer naar m'n zin is. Een aanrader!
Sylvia
Wat een leuke ervaring om deze CAL mee te doen. Als beginnend haakster kon ik het patroon goed volgen en met de begeleidende video's heb ik nieuwe steken kunnen bekijken hoe ze moeten. Ik heb genoten van het proces en ben trots op het eindresultaat van deze mooie sjaal. Zeker een aanrader ook voor beginners die niet bang zijn voor nieuwe dingen
Tiny
Het was / is een geweldig project. Verschillende steken en een mooi patroon. Ik heb het bijbehorende garen gebruikt en dat haakt heel fijn. Ik heb genoten van deze cal. Ik kijk uit naar het volgende project.
N.
Erg leuk cal patroon. Verschillende steken worden gebruikt en het resultaat is prachtig. Gelukkig is de cal nog niet afgelopen en kan ik nog heerlijk haken aan deze sjaal.
Patroondetails
-
- Type:
- Haken
-
- Moeilijkheidsgraad:
- Gemiddeld
-
- Ontwerper:
- K.A.M.E. Crochet
-
- Patroonnr.:
- 1075-251-5956