Andere suggesties

Levering 2-4 werkdagen
Verzendkosten vanaf 6,49 €Gratis verzending vanaf 79,00 €
Wij scoren een Uitstekend op Trustpilot
Details over het garen
-
- Categorie:
- Black Friday 2022
-
- Merk:
- Hobbii
-
- Samenstelling:
- 100% Katoen
-
- Gewicht:
- 50 gram
-
- Lengte:
- ca. 75 meter
-
- Garengroep:
- Light
-
- Aanbevolen breinaald:
- 3,5 - 4 mm
-
- Stekenverhouding:
- 10 x 10 cm = 20 steken x 24 naalden
-
- Aanbevolen haaknaald:
- 3,5 - 4 mm
-
- Wasvoorschrift:
- Machinewasbaar tot op 40ºC / Vermijd gebruik drogen / Kan op lage temperatuur gestreken worden
-
- Hashtag:
- #hobbiirainbowcotton88print
Rainbow Cotton 8/8 print is gesponnen met 8 draden en is daarom dubbel zo dik als het klassieke 8/4 garen, dat gesponnen is met slechts 4 draden. Dit prachtige katoengaren is gemaakt van 100% zacht en natuurlijk katoen, waarmee het gegarandeerd een garen van topkwaliteit is, en dat voor een echt lage prijs.
Rainbow Cotton 8/8 is geschikt voor zowel brei- als haakprojecten - dus leef je uit op interieurprojecten, amigurumi, vaatdoeken, pannenlappen, handdoeken, kinderkleding, kledingstukken voor uzelf - eigenlijk alles waar je maar aan kunt denken.
Dit garen is OEKO-TEX gecertificeerd (nr 2076-311). Meer informatie over dit certificaat kun je vinden via : https://www.oeko-tex.com/en/.
Vind hier patronen voor dit artikel: Patronen (114)
Dianne
Heel fijn garen om mee te werken. Zeker bij de patronen waar je een dubbele draad van de Rainbow 8/4 katoen voor moet gebruiken. Maakt je patroon net even anders en vrolijker dan dat je 2 verschillende kleuren van de Rainbow 8/4 katoen gebruikt. En makkelijker in gebruik dan 2 losse draden.
Yomi
Dit zijn de garen waarmee ik begonnen ben met haken, dus ik moest in het begin veel opnieuw doen. Het is niet te zien aan de garen dat ik ze in het begin een beetje mishandeld heb. Ik raad ze zeker aan voor beginners!
Maria
Fijn garen om mee te werken. Alleen de naaldmaat klopt volgens mij niet. Volgens het etiket naaldmaat 2.5-3. Dat is echt te klein voor dit garen. Moet zeker naaldmaat 4 zijn.
Carien
Rainbow 8/8 en 8/4 zijn mijn favoriet!
Het haakt heerlijk en het katoen is mooi van kleur. Daarbij is de prijs voor de kwaliteit echt in balans! Ik wil niet anders meer.
SJ Vraets
Het is zo'n leuke en fijne garen om mee te werken.
Het geeft zo leuke kleur effect,echt heel blij en vrolijk van te worden😍😍😍😍😍🙂🙂🙂