Andere alternatieven


Levering 2-5 werkdagen
Verzendkosten vanaf 6,49 €Gratis verzending vanaf 79,00 €
Wij scoren een Uitstekend op Trustpilot
LET OP! Dit product verdwijnt uit het assortiment. Sla je slag voordat het te laat is!
Details over het garen
-
- Merk:
- Cotton Kings
-
- Samenstelling:
- 100% Katoen
-
- Gewicht:
- 50 gram
-
- Lengte:
- ca. 170 m
-
- Garengroep:
- Super Fine
-
- Aanbevolen breinaald:
- 2,5 - 3,5mm
-
- Stekenverhouding:
- 10 x 10 cm = 27 steken x 36 naalden
-
- Aanbevolen haaknaald:
- 2,5 - 3,5mm
-
- Wasvoorschrift:
- Machinewasbaar tot op 40ºC / Vermijd gebruik van droger / Kan worden gestreken op een lage temperatuur
-
- Hashtag:
- #hobbiicotton84print
Vind hier patronen voor dit artikel: Patronen (222)
Antje
Geweldig leuk garen. Werkt prettig en het resultaat wordt steeds leuker naarmate je verder komt. Met een zeer simpele steek maak je zo heel eenvoudig een originele omslagdoek.
Joyce
Ik heb de regenboog kleuren hier van en op de bol viel die in eerste instantie tegen maar toen ik er een tas van haakte wauw wat een mooi kleuren en kleur verloop!
Joke
Prachtige kleuren. Tijdens het haken glijd het garen heerlijk door de vingers. De haaknaald blijft nergens aan hangen.
Top garen voor mij!
Petra Brouwer
Hele fijne garen om mee te haken, mooi shirt voor een vriendin en een Baby jurkje voor de dochter van een nichtje gemaakt.
Renee
Fijn katoen om mee te werken en een heel leuk, vrolijk kleurverloop. (Wentworth - 13)
Deel fotos van voltooide projecten met Cotton 8/4 Print
Help anderen met het vinden van het geschikte garen voor hun volgende project.
Deel foto's van bloesjes, mutsen, wanten ed. die u heeft gebreid of gehaakt met dit garen.
Wanneer u een foto upload bij Hobbii bevestigd u tegelijkertijd dat u auteursrechten hebt voor de afbeelding, en dat u Hobbii het recht geeft om de foto te gebruiken voor marketingdoeleinden op de eigen en op externe websites waaronder social media.